Advertisement

Iron Man hangi filmdeki hali favoriniz ? . . Which film do you like best in Iron Man?

Advertisement

Bir hayalin olur ve o hayalin peşinden gidersin, çalışırsın, çabalarsın ve onu elde etmek için herşeyi yaparsın. Fakat sabahtan akşama kadar hayaller içinde yaşamak. Hayatının sefil halde olduğunu kanullenip, üstüne üstlük bunu düzeltmek için hiçbir şey yapmamak, tembelliği bu sıkıcılığa rağmen tercih etmektir. Daha kötüsü var mı?

Bu hayattaki en büyük acı sevdiğiniz insanı kaybetmektir. Hala yanınızdayken değerini bilin. . . The biggest pain in this life is to lose the person you love. You still know your value when you are by your side.

Advertisement

Bazı şeyler asla değişmez Steve Rogers . . Never change, Cap.

Advertisement

Avengers 4 filminin çekimleri sona erdi ! Ekip ve oyuncular çekimlerin sonu ermesini böyle kutladılar. . . Avengers 4 Filminin footage is over! The team and the actors congratulate the end of the shootings.

Advertisement

Bu gece yarısı saat 4'te Black Panther yeni Trailer yayınlanıcağı açıklandı ! - - Tune-in to the CFP National Championship presented by AT&T Tonight at 8PM/ET on ESPN to see a special look at Black Panther

Avengers 4 setinden yeni fotoğraf geldi! . . New photos from Avengers 4 set

Mutlu yıllar herkese 2018 yılında mutlu, huzurlu, sağlıklı ve başarılarla dolu bir yıl geçirmenizi diliyorum. Ve bu yıl Avengers Ịnfinity War geliyor ! . . Happy New YearsI wish you a happy, peaceful, healthy and successful year in 2018. And the Avengers Infinity War is coming!

2017 En çok sevdiğiniz süper kahraman filmi hangisi oldu ? . . Which one was your favorite 2017 superhero movie ?